ZOSTAŃ PARTNEREM AKCJI

Zaczynamy zbierać zgłoszenia do akcji Płock za pół ceny 2023.  Zgłoszenia przyjmujemy do 07.04.2023.

Prowadzisz biznes lub kierujesz instytucją w Płocku lub okolicach, zależy Ci na promocji miasta i chcesz włączyć się aktywnie w ciekawą akcję dla Płocka i regionu?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania - dla firm zgłaszających się do akcji

Wypromowanie Płocka, jako miasta atrakcyjnego turystycznie, który warto odwiedzić na weekend i nie tylko! Promocyjne ceny mają zachęcić do przyjechania do Płocka, tych którzy do tej pory jeszcze go nie odwiedzali, zaś osoby znające miasto do skorzystania z różnych atrakcji zlokalizowanych w Płocku i okolicach – od bazy noclegowej, przez instytucje kulturalno-rozrywkowe, gastronomię, handel i usługi. Akcja ma również na celu zachęcenie samych Płocczan do licznego odwiedzania miejsc na kulturalnej, restauracyjnej oraz handlowej mapie Płocka, z których usług korzystali rzadko lub nigdy. Idea przyświecająca akcji to również aktywizacja lokalnej społeczności do spędzania czasu wolnego w całkiem nowy sposób. Dla płockich firm oznacza to wzmożony ruch turystyczny w czasie trwania promocyjnego weekendu, jak również odwiedziny całkiem nowych klientów, którzy zachęceni gościnnym przyjęciem mogą rekomendować odwiedziny w danej firmie lub instytucji znajomym oraz sami chętnie wracać do niej już po skończonej akcji.Akcja Płock za pół ceny będzie trwać przez trzy dni – od piątku do niedzieli w godzinach otwarcia firm i instytucji biorących udział w akcji (mogą się nieco różnić dla poszczególnych partnerów akcji). Akcję poprzedza kampania promocyjna, jednak w czasie jej trwania nie obowiązują zadeklarowane rabaty. Promocje dotyczą jedynie wybranego weekendu 21-23 kwietnia 2023oku.Wszystkie firmy i instytucje z Płocka i okolic, chcące zaoferować -50% rabatu na swoje usługi lub produkty. Największą popularnością akcja cieszy się wśród: hoteli i hoteli, restauracji, kawiarni, sektora usługowego, instytucji kulturalnych, punktów rozrywki, salonów zdrowia i urody, sklepów, pubów oraz klubów.Partnerzy przystępują do akcji dobrowolnie i bezpłatnie, akceptując jego regulamin. Każdy partner akcji, który zgłosi się do niej w terminie ustalonym przez organizatora znajdzie się na plakacie promującym akcję (logo + dane teleadresowe) oraz ulotkach promocyjnych. Ponadto każdy partner akcji otrzyma przed jej startem komplet plakatów promocyjnych umożliwiających oznaczenie lokali biorących udział w promocji.NIE, aby uczestniczyć w akcji wystarczy udostępnić jej uczestnikom co najmniej 5 podwójnych pokoi hotelowych w czasie trwania akcji. Przy czym pokoje te muszą być dostępne dla osób korzystających z Płocka za pół ceny, nie mogą zostać zarezerwowane w standardowej cenie. Istnieje możliwość zaoferowania noclegu ze śniadaniem z -50% rabatu lub samego noclegu. W przypadku hoteli i mniejszych baz noclegowych (domy, turystyczne, studenta itp.) liczba pokoi oferowanych w ramach akcji ustalana jest indywidualnie.

NIE, akcja zakłada, że każdy z partnerów biorących udział w akcji występuje na takich samych zasadach, tj. udziela rabatu 50% od ceny oferowanej standardowo (zgodnie z cennikiem). Za cenę wyjściową  uznaje się cenę, którą dana firma lub instytucja posługuje się w pozostałe weekendy wolne od promocji.W momencie uruchomienia rekrutacji partnerów akcji wystarczy pobrać i wydrukować regulamin akcji i podpisane dokumenty przesłać skanem na wskazanego maila stworzonego na potrzeby akcji. Regulamin będzie dostępny do pobrania na stronach miejskich, na fanpage akcji oraz na stronie internetowej Płocka za pół ceny. Kompletne zgłoszenie zawiera podpisany przez osobę upoważnioną regulamin akcji, logotyp partnera, formularz dotyczący oferty -50% oraz opis firmy z danymi teleadresowymi i zdjęciem.Lista uczestników akcji jest zamykana na miesiąc przed jej startem. Firmy, które zgłoszą się później mogą uczestniczyć w akcji, ale ich logotypy nie pojawią się na materiałach promocyjnych.

Przykładowe propozycje to nocleg w hotelu w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem z -50% rabatu, -50% za trzy wybrane dania obiadowe w restauracji, 50% rabatu na bilet do muzeum lub na basen, kawa i ciastko do wyboru za pół ceny, -50% na wybrane produkty oferowane przez sklep (nie objęte do tej pory przeceną), -50% na zabiegi kosmetyczne lub fryzjerskie, wszystkie pizze dostępne w menu tańsze o połowę, wybrane drinki z karty klubu -50%, zwiedzanie Płocka z przewodnikiem za połowę ceny etc…Każdy partner akcji akceptując regulamin zgadza się na jego warunki, tj. możliwość uczestnictwa w akcji po zaoferowaniu rabatu 50% w stosunku do standardowej ceny oferowanej usługi lub produktu. Rabat 50% musi być udzielony od standardowego cennika dostępnego bezpośrednio w firmie, na stronie www lub w karcie menu, do swobodnego wglądu wszystkich zainteresowanych. Ofertą -50% nie mogą być objęte towary i usługi uprzednio przecenione jak również pakiety stworzone specjalnie i wyłącznie na potrzeby akcji.

 

Organizator ma prawo nie przyjąć zgłoszenia do akcji, jeżeli przyjęty rabat nie jest zgodny z powyższymi zasadami albo jeśli udowodni się próby złamania regulaminu akcji.NIE, lokale gastronomiczne muszą zaproponować minimum trzy dania główne z menu, aby dołączyć do akcji. Promocje mogą dotyczyć również zup i deserów pod warunkiem, że zaoferowane są również minimum trzy dania obiadowe. Oczywiście jest też możliwość zaproponowania rabatu na wybrane kategorie dań z karty np. wszystkie pizze lub pierogi.

NIE, w akcję mogą włączyć się również firmy znajdujące się w bezpośredniej bliskości od miasta, do których turyści z łatwością mogą dostać się komunikacją miejską lub podmiejską.Akcja będzie promowana radiowo i internetowo w całej Polsce, w Płocku i okolicach dodatkowo w gazetach, na słupach informacyjnych oraz ulotkach i plakatach promocyjnych i bezpośrednio w czasie trwania akcji.